Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Вітаміни та мінерали для собак

Вітаміни для собак від "Winner plus"

Ми знаємо як часто в інтернеті різні компанії пишуть на своїх сторінках щось на кшталт "особливі корми для домашніх тварин, які збільшують силу на 400%, зростання вовни на 500%, і покращують поведінку на 600%".

Від наших вітамінів собаки не перестануть ганятися за своїм хвостом і не почнуть гавкати за мотивами Вівальді. Ми не представляємо чарівне зілля, на щастя, ну або на жаль. Зате ми відповідаємо за те, що з "Winner plus" вихованці будуть красивими, здоровими і життєрадісними.

"Winner plus" - це здоров'я для собак

Кожен господар хоче, щоб його вихованець був здоровим, тому назавжди залишиться з тими, хто готовий допомагати в цьому. Вітаміни "Winner plus" розроблені провідними німецькими фахівцями в кращих лабораторіях Німеччини та використовуються як з метою профілактики, так і лікування.

Збалансовані формули вітамінів і добавок від "Winner plus"

Оптимальний баланс необхідних вітамінів, мінералів і корисних мікроелементів в зручному форматі вже не перший рік підкорює серця собачників. Натуральний склад і ніяких ГМО. Сухе молоко для цуценят, вітаміни для суглобів, зубів і вовни - все це результат довгих пошуків ідеальних компонентів, який дає помітні плоди.

З вітамінами "Winner plus" собаки ростуть здоровими і сильними.

Що використовується в вітамінах компанії "Winner plus"

Ніяких страшних формул з незнайомими словами. Всі добавки і вітаміни - це природні продукти. Екстракт часнику, морква, масло лосося, кокосове масло - асортимент вітамінів і добавок заснований на тому, що дала нам природа, а не таємні хімічні дослідження.

"Winner plus" - повноцінні комплекси вітамінів для собак

Експерти компанії вже не перший рік працюють, щоб забезпечити повну протекцію для організму домашнього улюбленця. В основі комплексів знаходяться всі необхідні компоненти, які забезпечують собаку всім необхідним.

Вітаміни та добавки від "Winner plus" готові боротися з багатьма проблемами:

  • поганий розвиток суглобів;
  • авітаміноз;
  • порушення обміну речовин;
  • зниження активності;
  • тьмяна і рідкісна шерсть;
  • втрата маси тіла.

Вітаміни та добавки компанії вже зарекомендували себе на європейському ринку як продукт високої якості, тому ми спокійні за свою репутацію і за здоров'я собак, господарі яких вибирають "Winner plus".

Вгору