Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-17:00

0
Мій кошик

Вітаміни та мінерали для котів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кожна людина хоче бачити свого кота сильним, здоровим і енергійним. Хворий улюбленець з тьмяною шерстю і хворими суглобами - це страшний сон для будь-якого господаря вихованця. "WINNER PLUS" розробив спеціальні вітамінні комплекси для уникнення небезпечних наслідків негативного впливу зовнішнього середовища.

З "WINNER PLUS" коти і кішки залишаються здоровими в будь-який період життя

Кошенята

Маленькі кошенята потребують підтримки. І не тільки від мами-кішки, а й від людини. Від правильного формування суглобів і скелета залежить майбутнє малюка, тому в період дорослішання вони дуже потребують комплексного вітамінного постачання організму.

Вагітні та кішки

У той час, коли кішка готується подарувати світові нове потомство, їй конче необхідне підтримувати організм не тільки свій, а й маленьких кошенят, які скоро з'являться на світ. Для того, щоб вагітність не нашкодила стану кішки, їй необхідно давати повний спектр вітамінів і корисних мікроелементів, які будуть також корисні, як для неї, так і для кошенят. Те ж саме можемо сказати і про годуючих кішок.

Старі коти

Всім дуже хочеться, щоб їхні вихованці жили якщо не вічно, то дуже довго. Для того, щоб життя кота або кішки було довгим і здоровим, організм необхідно підживлювати необхідними речовинами. Здоров'я суглобів, щоб літня кішка могла стрибати як кошеня, хороший зір, слух і нюх, щоб життя старіючого кота не перетворилася у випробування.

Вітаміни і харчові добавки від "WINNER PLUS" - тільки натуральні компоненти

Зелене м'ясо зеленогубого молюска Нової Зеландії, болотний екстракт, водорості Ascophyllum nodosum. Незвично? Зате дієво. Рецептуру вітамінних комплексів і харчових добавок "WINNER PLUS" розробляли кращі експерти лабораторій Німеччини.

Чого ви НЕ знайдете в вітамінах та харчових добавках "WINNER PLUS"?

  • ГМО (генетично модифіковані організми);
  • консервантів;
  • підсилювачів смаку;
  • барвників;
  • компонентів, що викликають алергію.

Коти і кішки будуть під надійним захистом німецьких фахівців, які довгий час працювали над ідеальною рецептурою вітамінів і харчових добавок "WINNER PLUS".

Вгору
,