Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-17:00

0
Мій кошик

Сухий корм для котів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сухий корм для котів від компанії WINNER PLUS відповідає всім потребам харчування найактивніших представиків будь-якої породи. Наші корми - це оптимальний вибір для повноцінної системи харчування вагітних і годуючих киць, активних котів або літніх тварин.

Повноцінний комплекс харчування від європейських фахівців

Що робить лінійку продуктів WINNER PLUS корисною для всіх котів? Насамперед вивчення передових рецептур, які здатні підтримати функціональний баланс тіла, даючи можливість господарям вихованців завжди надавати повноцінну систему харчування вищої якості.

Сухий корм для котів від WINNER PLUS - це безпека вихованця

Сухий корм для котів від WINNER PLUS є результатом правильного балансу ретельно відібраної сировини і добре налагодженого виробничого процесу, що піддається суворим перевіркам відповідності. Саме тому компанія відповідає за якість всього, що потрапляє на прилавки під маркою WINNER PLUS.

Головним завданням завжди було здоров'я, благополуччя і життєрадісність тварини, тому WINNER PLUS постійно прагне запропонувати краще харчування, вироблене відповідно до високих поживних характеристик і до людських стандартів якості (технологія відбору сировини "Human Grade").

Чим корисний корм для котів WINNER PLUS?

Сухий корм німецької компанії забезпечує потрібну кількість поживних речовин, оптимально збалансований і має широку лінійку різноманітних рецептів. Корми WINNER PLUS відрізняються від інших виробників за цілою низкою характеристик:

  • Мають багато вітамінів природного походження;
  • Не містять лактози, сої, пшениці і яєчного порошку, тому гіпоалергенні;
  • Добре засвоюються і дарують тварині багато енергії;
  • Мають чудовий смак;
  • Компанія представляє широку лінійку рецептів, тому будь-який господар знайде те, що буде до смаку його улюбленцю.

З сухими кормами WINNER PLUS кіт отримує всі необхідні поживні елементи, вітаміни та мінерали.

Вгору
,