Графік роботи:

Будні: 09:00–20:00

 

0
Мій кошик

Сухий корм для котів

Сухий корм для кішок від компанії WINNER PLUS відповідає всім потребам харчування найактивніших котів будь-якої породи. Корми виробника - це оптимальний вибір для повноцінної системи харчування вагітних і годуючих кішок, активних котів або літніх тварин.

Повноцінний комплекс харчування від європейських фахівців

Що робить лінійку продуктів WINNER PLUS корисною для всіх кішок і котів? Це вивчення передових рецептур, які здатні підтримати функціональний баланс тіла, даючи можливість господарям вихованців завжди надавати повноцінну систему харчування вищої якості.

Сухий корм для котів від WINNER PLUS - це безпека вихованця

Сухий корм для кішок від WINNER PLUS є результатом правильного балансу ретельно відібраної сировини і добре налагодженого виробничого процесу, схильного суворим перевіркам відповідності. Саме тому компанія відповідає за якість всього, що потрапляє на прилавки під маркою WINNER PLUS.

Головним завданням завжди було здоров'я, благополуччя і життєрадісність тварини, тому WINNER PLUS постійно прагне запропонувати краще харчування, вироблене відповідно до високих поживних характеристик і до людських стандартів якості (технологія відбору сировини "Human Grade").

Чим корисний корм для кішок і котів WINNER PLUS?

Сухий корм для кішок і котів німецької компанії забезпечує потрібну кількість поживних речовин, збалансований і має широку лінійку різноманітних рецептів. Корми WINNER PLUS відрізняються від інших виробників за цілою низкою характеристик:

  • Мають багато вітамінів природного походження;
  • Не містять лактози, сої, пшениці і яєчного порошку, тому гіпоалергенні;
  • Добре засвоюються і дарують тварині багато енергії;
  • Мають хороший смак;
  • Компанія представляє широку лінійку рецептів, тому будь-який господар знайде те, що до душі його улюбленцю.

З сухими кормами WINNER PLUS кіт отримує всі необхідні поживні елементи, вітаміни і мінерали.

Вгору