Мокрий ніс, хвіст пістолетом і грайливий настрій. Всі люди хочуть бачити своїх домашніх улюбленців саме такими. Щоб і білі зубки, і міцні кігті, і щоб шерсь блищала. Ми теж цього дуже хочемо, тому й зайнялися улюбленою справою - приносити користь братам нашим меншим.

"WINNER PLUS" - це корисний корм для собак і кішок

Ми покликані, щоб стояти на сторожі здоров'я наших чотирилапих друзів. Погодьтеся, якщо людина буде харчуватися дешевими напівфабрикатами, то прищі, випадіння волосся і розшаровані нігті - це тільки вершина того страшного айсберга, який неабияк зіпсує наш з вами організм. А вони ж так на нас схожі. Тому ми не можемо допустити, щоб удома наших споживачів заполонили дешеві і неякісні продукти. "WINNER PLUS" бореться за те, щоб кожна собака і кожна кішка отримали всі корисні елементи разом з нашим кормом.

Особлива рецептура кормів

Команда "WINNER PLUS" складається з професіоналів своєї справи. Особливі рецептури кожного корму - це реальна користь для всіх домашніх улюбленців. Кожна нова серія - це не просто нова упаковка, це довгий час старанної роботи наших експертів над формулами корисних мікроелементів.

Наші корми для собак і кішок - це:

  • спеціальний склад кормів з легкозасвоюваними жирами тваринного походження;
  • спеціальні екстракти для зміцнення суглобів і хрящів;
  • природні вітаміни і антиоксиданти;
  • компоненти, які підтримують кишкову флору;
  • завдяки особливій рецептурі - 100% засвоюваність і швидке насичення;
  • 100% натуральних компонентів і ніяких ГМО, дешевого глютену, атрактантів та невідомих складових;
  • відмінний смак.

"WINNER PLUS" - це повний спектр харчування

Широка лінійка продуктів від "WINNER PLUS" допомагає здійснювати комплексний догляд за здоров'ям свого домашнього вихованця. Завдяки величезному полю досліджень, фахівці WINNER PLUS розробляють не тільки особливо корисні рецептури кормів для кішок і собак, а й спеціальні вітаміни, харчові добавки та ласощі для ваших улюбленців.

Спеціальні вітамінні комплекси розроблені спеціально під потреби конкретної тварини з його потребами і особливостями.

Українське представництво європейського бренду

Наші продукти виготовлені у Німеччині. Ми прагнемо зробити все можливе, щоб ви хотіли знову і знову повертатися саме до "WINNER PLUS", тому ми відстоюємо свою репутацію високою якістю продуктів, що виробляються. Представництво "WINNER PLUS" в Україні завжди готове співпрацювати на користь друзів наших менших.