Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-17:00

0
Мій кошик

Ласощі для котів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

WINNER PLUS піклується про тварин і максимально задовольняє їхні потреби в харчуванні. В натуральних ласощах для кішок тільки якісні інгредієнти, які проходять строгий контроль якості, щоб забезпечити кішок всім необхідним, що тільки може дати природа.

Ласощі для кішок компанії WINNER PLUS

Чи люблять кішки всякі ласощі? Звичайно люблять. Але чому ж найкраще пригощати вихованця? У WINNER PLUS вже подумав про це! Корисні ласощі для кішок мають чудовий смак. Чому б не побалувати ними свого домашнього улюбленця.

WINNER PLUS серйозно підходить до розробки рецептури

Для того, щоб ласощі були не тільки смачними, а й безпечними і корисними, компанія WINNER PLUS використовує тільки сертифіковані інгредієнти екстра-класу.

З чого роблять ласощі для кішок WINNER PLUS?

Фахівці компанії відповідають за якість продукції виробника, тому ласощі для котів від WINNER PLUS без найменшого побоювання рекомендують відомі заводчики усього світу.

Ласощі для котів компанії складаються тільки з двох компонентів - висушене м'ясо і натуральний рослинний гліцерин.

Натуральні ласощі для кішок

WINNER PLUS дотримується людських норм виробництва продукції, тому в складі ви не знайдете ніяких ГМО, консервантів, ароматизаторів, неідентифікованих інгредієнтів і підсилювачів смаку. Тільки на 100% натуральні компоненти.

Ласощі для котів європейської якості

Компанія WINNER PLUS зібрала команду з кращих ветеринарів і технологів Європи, вибирала кращих постачальників сировини, а потім на сучасному обладнанні заводів Німеччини опрацювала відібрані компоненти (сухим гарячим повітрям). Тому немає жодного приводу переживати за безпеку свого вихованця.

Чи всім котам дозволені ласощі?

Практично всім. Завдяки натуральності компонентів і високій якості сировини, такими ласощами можна пригощати молодих і активних котів, вагітних або старих кішок.

Ласощі для кішок WINNER PLUS дозволені навіть тваринам з надмірною вагою, адже вміст жиру в цих частуваннях дуже низький.

Вгору
,