Філософія компанії WINNER PLUS стоїть на трьох основних китах: натуральність, харчування та система.

Натуральність

Завдяки пристрасті до натуральних компонентів, виробник WINNER PLUS допомагає кожному господарю годувати свого улюбленця найкращим з того, що дає нам природа. Компанія прагне постійно відповідати власному девізу: "Краща їжа для здоров'я, життєздатності та благополуччя". Здорова і досконала система харчування для собак і кішок від німецького бренду охоплює потреби всіх порід і життєвих циклів тварини.

Харчування

Повноцінні харчові програми WINNER PLUS зроблені з 100% природних компонентів з любов'ю і турботою про чотирилапих. Всі продукти виготовляються без додавання хімічних барвників, ароматизаторів та генетично модифікованих організмів.

Для забезпечення найвищої якості виробництво здійснюється відповідно до останніх стандартів ХАССП (міжнародна система, яка забезпечує контроль на всіх етапах виробництва харчових продуктів) і Good Manufacturing Practice (всесвітня гарантія якості ветеринарної продукції).

Використання передових технологій у виробництві

Продукція компанії WINNER PLUS розробляється відповідно до останніх наукових досліджень для постійного поліпшення життя тварин, а також для задоволення ринкових вимог.

Особливістю кормів для кішок і собак WINNER PLUS є відсутність:

  • яєць (досить сильний алерген);
  • ГМО (генетично модифіковані продукти);
  • сої та пшениці (додаткове джерело алергії);
  • атрактантів;
  • хімічних барвників і ароматизаторів;
  • неідентифікованих інгредієнтів.

Все це гарантує високу якість для здорового, збалансованого, високозасвоюваного і гіпоалергенного продукту.

Система

Продукція WINNER PLUS виготовляється на кращих заводах Європи з використанням найсучасніших виробничих стандартів. Походження і якість сировини постійно перевіряється професіоналами. Всі лінійки WINNER PLUS проходять сертифікацію і абсолютно безпечні.

Європейські фахівці ретельно працювали над рецептурою кормів і підібрали найкращі з можливих комплексів вітамінів, мінералів і корисних мікроелементів для повноцінного харчування домашніх улюбленців.

WINNER PLUS використовує виключно інгредієнти "Human Grade"

Стандарти контролю за закупівлями та технологіями тут абсолютно такі ж, що і у виробництві продуктів харчування для людей. Їжа, вироблена таким чином (відповідно до стандарту виробництва ХАССП, вимогам DIN EN ISO 9001: 2008 і GMP) відповідає найбільшим вимогам. Корми WINNER PLUS гарантують високу якість виробленої продукції для безпечного і збалансованого харчування кішок і собак.